Pazartesi, Kasım 24, 2014
Son Yazilar
Anasayfa » Güncel Haber » Samsung Galaxy Mega 6.3″ (Fiyat, Özellik, Karşılaştırma)

Samsung Galaxy Mega 6.3″ (Fiyat, Özellik, Karşılaştırma)

Samgung’un Galaxy serisinin yeni üyelerinden biri olan Galaxy Mega, tablet-telefon sınıfının en iyi üyelerinden biri.Büyük ekranı ile birçok konuda haber olan Galaxy Mega 6.3 inç ekrana sahip. Galaxy Note 2 ile benzer fiyatlara satılan Galaxy Mega bakalım bize nasıl performans veriyor ?

Galaxy Mega’da kullanılan Snapdragon 400 işlemcisi orta segmente hitap ederken Galaxy Mega’da kullanılması biraz şaşırtıcı.1.7 GHZ hızında çalışan bu işlemci çift çekirdekli bir yapıda. Ayrıca az güç tüketip daha az ısınarak bizlere daha fazla performans sunuyor.  Ayrıca Galaxy Mega’da Samsung 1.5 GB’lık rame yer vermiş.6.3 inç boyutunda ve HD olarak kullanılan ekrana malesef Adreno 305 GPU’su pek yeterli gelmiyor. Eğer ekran HD olmasaydı inanılmaz bir oyun performansı sunabilirdi lakin Galaxy Mega’da inanılmaz bir oyun performansı beklemek şuan için yanlış olur. 6.3 inç boyutundaki ekran  1280×720 piksel çözünürlüğe ve 233 piksel aralığı sunmaktadır.Kablosuz bağlantılar kısmında ise NFC,Bluetooth 4.0,GPS bulunan Galaxy Mega tasarım itibariyle ise S4’ü andırıyor.

Kamera tarafında ise 8 Megapiksel ana kamera ve 1.9 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera bulunan Galaxy Mega Full HD video kaydı yapabiliyor. 7 inç ve üstünün tablet olarak sınıflandırıldığı ekran boyutlarında 6.3 inçlik telefon almak ister misiniz bilmiyoruz ama telefonun orta segmente hitap ettiğini fakat tasarım olarak üst düzey bir tasarımı olduğunu belirtebiliriz.

 Samsung Galaxy Mega 6.3 (Fiyat, Özellik, Karşılaştırma) samsung galaxy mega 6.3 Samsung Galaxy Mega 6.3 (Fiyat, Özellik, Karşılaştırma)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

114
Scroll To Top